فر تونلی تولید بیسکویت

English / فارسی / Intro     

 

               
نقشه فر تونلی تولید بیسکویت
               

فر تونلی تولید بیسکویت
فر تونلی تولید بیسکویت فر تونلی تولید بیسکویت فر تونلی تولید بیسکویت فر تونلی تولید بیسکویت

دستگاه فر تونلی :

* کاربرد : جهت پخت و تولید انبوه انواع بیسکویت ،نان ، شیرینی ، کلوچه و ... .

* سیستم حرارت رسانی : حرارت رسانی در تمام مدل های این دستگاه کاملاً غیر مستقیم بوده و انتقال حرارت به صورت (convectionوconduction) همراه با ایجاد جریان های گرمایی بر سطح محصول ، تابشی (radiant ) به صورت امواج الکترومانیتیک با طول موج کوتاه با نسبت های متفاوت می باشد .

* تنظیم دما : دمای داخل کوره یا تونل های حرارت دستگاه تحت یک رنج وسیع قابل تنظیم و کنترل است که این تنظیم با ثبت حرارت  مورد نظر برای هر یک از تونلهای حرارت دستگاه از طریق سیستم فرمان مرکزی انجام می گیرد و پس از آن یک سیستم فیدبک منفی فیمابین احتراق سوخت و دمای موجود ، مجری کنترل و پایداری تنظیم انجام شده خواهد بود .

* سوخت مورد نیاز : سوخت مورد نیاز دستگاه بسته به نوع سوخت موجود در محل نصب گاز طبیعی ( گاز شهری ) یا گازوئیل می باشد .

* سطح حامل محصول ( نوار دستگاه ) : نوار حمل کننده محصول در این نوع دستگاه به صورت نقاله توری با بافت مخصوص و مناسب از جنس فولاد بوده و سرعت حرکت آن نیز متغیر و قابل کنترل میباشد .

* ابعاد دستگاه : فر تونلی با توجه به نوع محصول و ظرفیت تولیدی مورد نظر و ابعاد سالن تولید ، تحت ابعاد مختلفی از نظر طول و عرض مفید قابل طراحی و ساخت می باشد و اصولاً یک رابطه مستقیم بین ظرفیت تولید از یک طرف و طول و عرض مفید از طرف دیگر وجود دارد ، البته ظرفیت تولید به نوع و وزن واحد محصول نیز بستگی دارد .

* سیستم فرمان مرکزی : کلیه فرمان ها جهت راه اندازی و تنظیم و عملکرد قسمت های مختلف دستگاه توسط سیستم فرمان مرکزی صادر و به قسمت های مربوطه ارسال می گردد .

* عایق بندی دستگاه : به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی گرمایی و انتقال گرما و حرارت به محیط ، کلیه قسمت ها و جداره ها ی دستگاه با ضخامت کافی و به صورت صحیح عایق بندی شده است .

* تحت خدمات پس از فروش و یک سال گارانتی .

     
       

MODEL : LW2-K3-2700

مشخصات فنی دستگاه فر تونلی

Length

27 m

طول

Width 80 Cm عرض مفید
Height 240 Cm حداکثر ارتفاع
Weight 14000 kg وزن تقریبی
Power/h 38A-19KW برق مصرفی
Voltage 380 ولتاژ
Fuel gas-gas oil نوع سوخت
Fuel consuming 28m3-20 lit/h مصرف سوخت
furnaces NO 3 تعداد کوره
 capacity 370 kg/h ظرفیت تولید
     
فر تونلی تولید بیسکویت
               

تجهیزات فست فود |  فرکابینتی دوار  |  فر پیتزا ریلی  |  فر پیتزا گردان  |  فر تونلی  |  خشک کن  |  لیست ماشین آلات خط تولید کیک، بیسکویت و کلوچه  |  نقشه سایت

CopyRight @ 2010 - All Right Reserved By TEDSA,Co